ID: 64214
Omschrijving
Lot oude / vintage sieraden voor liefhebber.
Alle oorbellen / Clips zijn nog in goede staat evenals 2 kettingen (1 x 24K gold plated gemerkt en de andere voorzien van ander keurmerk) en de armband (acu vital)
Daarnaast nog 1 horloge verguld horloge merk Numa incabloc ( uurwerk zit vast) plaque G20. Dan nog een Seiko waarvan het uiteinde van het bandje kapot is/ontbreekt en nog een uurwerkje van Aseikon 21 juweld (werking onbekend). Tot slot nog 2 horloges die op het oog er nog goed uit zien. Mogelijk alleen een nieuwe batterij nodig. 1 horloge is van het merk Pierre Montreux.